Kontakta oss: 013-47 47 780
info@xoservice.se

”icon”

0

Favorit-ikon

0

0

Jämför-ikon

0

0 produkter / 0kr

Till varukorgen-ikon

0

Hem / Nätverk

10 Gb SFP

3 000

kr

10 Gb SFP

455883-B21

3 000

kr

24p switch

6 000

kr

24p switch

J9021A

6 000

kr

4-port gbit NIC

1 000

kr

4-port gbit NIC

435508-B21

1 000

kr

4Gb Long wave

2 750

kr

4Gb Long wave

AK870A

2 750

kr

10 Gb SFP X

Pris:
3 000
kr

Art.nr.:

455883-B21


HP 10-Gigabit SFP+ SR standard, providing 10-Gigabit max 400m med OM4 multi-mode fiber Spare 455885

24p switch X

Pris:
6 000
kr

Art.nr.:

J9021A


HP 2810-24G 24 portar gigabit

4-port gbit NIC X

Pris:
1 000
kr

Art.nr.:

435508-B21


HP NC364TPCI/e quad gbit low/std profile BEG

4Gb Long wave X

Pris:
2 750
kr

Art.nr.:

AK870A


LW SFP 4Gbit 10km nya kundretur

5m SFP+ kabel

1 250

kr

5m SFP+ kabel

Cisco SFP-H10GB-CU5M

1 250

kr

Accesspunkt

150

kr

Accesspunkt

3CRWX275075A

150

kr

Accesspunkt Ubiquity

650

kr

Accesspunkt Ubiquity

UBI-UAP-3pack

650

kr

ASA 5505

5 000

kr

ASA 5505

ASA5505-UL-BUN-K9

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

5 000

kr

5m SFP+ kabel X

Pris:
1 250
kr

Art.nr.:

Cisco SFP-H10GB-CU5M


Cisco SFP-H10GB-CU5M SFP/Cable Cisco 5 m kopparkabel SFP+ båda ändar

Accesspunkt X

Pris:
150
kr

Art.nr.:

3CRWX275075A


Wireless LAN Managed Access Point 2750

Accesspunkt Ubiquity X

Pris:
650
kr

Art.nr.:

UBI-UAP-3pack


UniFi std AP pris/styck

ASA 5505 X

Pris:
5 000
kr

Art.nr.:

ASA5505-UL-BUN-K9


Cisco ASA 5505

Balde Quad Nic

800

kr

Balde Quad Nic

416585-B21

800

kr

Beg 1000Mb 24 portar

3 000

kr

Beg 1000Mb 24 portar

DES-3224TGR

3 000

kr

Beg 100Mb 24 portar

400

kr

Beg 100Mb 24 portar

DES-1024R

400

kr

Beg 100Mb 24 portar

400

kr

Beg 100Mb 24 portar

DES-3226S

400

kr

Balde Quad Nic X

Pris:
800
kr

Art.nr.:

416585-B21


NC325m Blade PCI Express Quad Port Gigabit 436011-001

Beg 1000Mb 24 portar X

Pris:
3 000
kr

Art.nr.:

DES-3224TGR


24 ports 10/100/1000Base-TX auto-sensing, auto MDI/MDI-X

Beg 100Mb 24 portar X

Pris:
400
kr

Art.nr.:

DES-1024R


DES-1024R+ 24-portars 10/100Mbps Workgroup switch med 100Mbps fiber som tillval

Beg 100Mb 24 portar X

Pris:
400
kr

Art.nr.:

DES-3226S


D-Link DES-3226S Fast-Ethernet Switch

Beg 100Mb 24 portar

400

kr

Beg 100Mb 24 portar

DES-3526

400

kr

Blade switch Gigabit

3 100

kr

Blade switch Gigabit

498358-B21

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

3 100

kr

Brandvägg

200

kr

Brandvägg

DFL-1100

200

kr

C2960S-24TS

5 000

kr

C2960S-24TS

WS-C2960S-24TS-S

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

5 000

kr

Beg 100Mb 24 portar X

Pris:
400
kr

Art.nr.:

DES-3526


D-Link Stackable 24-Port 10/100 Switch

Blade switch Gigabit X

Pris:
3 100
kr

Art.nr.:

498358-B21


Blade switch Gigabit

Brandvägg X

Pris:
200
kr

Art.nr.:

DFL-1100


Firewall/Brandvägg 100Mbit D-Link

C2960S-24TS X

Pris:
5 000
kr

Art.nr.:

WS-C2960S-24TS-S


Cisco Catalyst 2960S-24TS-S - switch - 24 portar - Administrerad 24 Gig portar 1 Ny 1 Öppnad

Cisco 1 Gb SFP LC

1 000

kr

Cisco 1 Gb SFP LC

GLC-SX-MMD

1 000

kr

Cisco 10 Gb LRM

4 000

kr

Cisco 10 Gb LRM

X2-10GB-LRM

4 000

kr

CISCO 1812

2 500

kr

CISCO 1812

CISCO1812/K9

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

2 500

kr

Cisco adapter

2 000

kr

Cisco adapter

SPA-4XT3/e3

2 000

kr

Cisco 1 Gb SFP LC X

Pris:
1 000
kr

Art.nr.:

GLC-SX-MMD


Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM, LC Ethernet

Cisco 10 Gb LRM X

Pris:
4 000
kr

Art.nr.:

X2-10GB-LRM


Cisco 10GBASE-LRM X2 transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector

CISCO 1812 X

Pris:
2 500
kr

Art.nr.:

CISCO1812/K9


Cisco 1812 Integrated Services Router + 8-ports-switch- ISDN KUNDRETUR oöppnad

Cisco adapter X

Pris:
2 000
kr

Art.nr.:

SPA-4XT3/e3


Cisco 4-Port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter

Cisco ASA 5505

2 700

kr

Cisco ASA 5505

ASA5505-BUN-K9

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

2 700

kr

Cisco CWDM

3 000

kr

Cisco CWDM

CWDM-GBIC

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

3 000

kr

Cisco CWDM

22 500

kr

Cisco CWDM

AG857-63001=

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

22 500

kr

Cisco CWDM

22 500

kr

Cisco CWDM

AG853-63001=

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

22 500

kr

Cisco ASA 5505 X

Pris:
2 700
kr

Art.nr.:

ASA5505-BUN-K9


Cisco ASA5505 10 user

Cisco CWDM X

Pris:
3 000
kr

Art.nr.:

CWDM-GBIC


Cisco 1GB SM CWDM GBIC, olika våglängder, Pris / st

Cisco CWDM X

Pris:
22 500
kr

Art.nr.:

AG857-63001=


Cisco DS-CWDM4G1550= 4Gbit 1570nm nya

Cisco CWDM X

Pris:
22 500
kr

Art.nr.:

AG853-63001=


Cisco DS-CWDM4G1470= 4Gbit 1470nm nya

Cisco kabel

300

kr

Cisco kabel

cab-inf-28g-1=

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

300

kr

Cisco PoE

200

kr

Cisco PoE

AIR-PWRINJ3=

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

200

kr

Cisco PoE

575

kr

Cisco PoE

AIR-PWRINJ5=

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

575

kr

Cisco Router

1 000

kr

Cisco Router

cisco857-k9

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

1 000

kr

Cisco kabel X

Pris:
300
kr

Art.nr.:

cab-inf-28g-1=


Cisco - Infiniband-kabel - 4x InfiniBand - 1 m

Cisco PoE X

Pris:
200
kr

Art.nr.:

AIR-PWRINJ3=


Cisco POE med extern strömadapter 48V

Cisco PoE X

Pris:
575
kr

Art.nr.:

AIR-PWRINJ5=


Power Injector till Cisco AP

Cisco Router X

Pris:
1 000
kr

Art.nr.:

cisco857-k9


Cisco ADSL SOHO Security Router

Cisco SG300-28SFP

5 500

kr

Cisco SG300-28SFP

SG300-28SFP-K9-UK

5 500

kr

Cisco Stack kabel

1 000

kr

Cisco Stack kabel

CAB-STACK-3M=

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

1 000

kr

Cisco switch

4 000

kr

Cisco switch

SRW2024­K9­EU

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

4 000

kr

Cisco X2

8 000

kr

Cisco X2

x2-10GB-LR=

8 000

kr

Cisco SG300-28SFP X

Pris:
5 500
kr

Art.nr.:

SG300-28SFP-K9-UK


Cisco 300 Series Managed SFP Switch SG300-28SFP .OBS 24 portar SFP

Cisco Stack kabel X

Pris:
1 000
kr

Art.nr.:

CAB-STACK-3M=


CAB-STACK-3M= - Cisco StackWise - Stackningskabel - 3 m

Cisco switch X

Pris:
4 000
kr

Art.nr.:

SRW2024­K9­EU


Cisco Switch managed 24 port

Cisco X2 X

Pris:
8 000
kr

Art.nr.:

x2-10GB-LR=


Cisco X2 - Expansionsmodul - XPAK, Long Range

DELL SFP+

3 000

kr

DELL SFP+

XYT17

3 000

kr

Gb PCI-X NIC

1 200

kr

Gb PCI-X NIC

321793-001

1 200

kr

Gbic

200

kr

Gbic

WS-X3500-XL

200

kr

Gigabit Alpha

2 100

kr

Gigabit Alpha

3x-degxa-tb

2 100

kr

DELL SFP+ X

Pris:
3 000
kr

Art.nr.:

XYT17


DELL INTEL X520 DP SFP+ (komplettera med 74265)

Gb PCI-X NIC X

Pris:
1 200
kr

Art.nr.:

321793-001


HP PCI ethernet Broadcom Gb S/P:321793-001 1-Port

Gbic X

Pris:
200
kr

Art.nr.:

WS-X3500-XL


Cisco Systems WS-X3500-XL GigaStack Stacking GBIC

Gigabit Alpha X

Pris:
2 100
kr

Art.nr.:

3x-degxa-tb


Gigabit för Alpha

Gigabit nätverkskort

1 500

kr

Gigabit nätverkskort

374191-B22

1 500

kr

Gigabit Svr Adapter x4

1 500

kr

Gigabit Svr Adapter x4

394793-B21

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

1 500

kr

HP 4108GL

1 000

kr

HP 4108GL

J4865A

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

1 000

kr

HP 8 portar Gig

2 200

kr

HP 8 portar Gig

JG922A#ABB

2 200

kr

Gigabit nätverkskort X

Pris:
1 500
kr

Art.nr.:

374191-B22


NC370T PCI-X MFN10/100/1000T iSCSI - Ny

Gigabit Svr Adapter x4 X

Pris:
1 500
kr

Art.nr.:

394793-B21


HP NC373F PCI-E Multifunction 1000SX Gigabit Svr Adapter x4 PCIe slot "Low Profile kort"

HP 4108GL X

Pris:
1 000
kr

Art.nr.:

J4865A


Procurve 4108GL (GL Modules Only) HP PROCURVE 4108GL SWITCH Chassie

HP 8 portar Gig X

Pris:
2 200
kr

Art.nr.:

JG922A#ABB


HP 1920-8G-POE+ (180W) SWITCH

HP Cisco SFP-10G-SR SFP+

4 500

kr

HP Cisco SFP-10G-SR SFP+

AP783A

4 500

kr

HP Dual Gbit

1 200

kr

HP Dual Gbit

412648-b21

1 200

kr

HP Dual Nic Gig

500

kr

HP Dual Nic Gig

458492-B21

500

kr

HP Gigabit Nic

700

kr

HP Gigabit Nic

290563-B21

700

kr

HP Cisco SFP-10G-SR SFP+ X

Pris:
4 500
kr

Art.nr.:

AP783A


HP labeld, Cisco SFP-10G-SR 10GBase-SR SFP+ Transceiver r- NYA

HP Dual Gbit X

Pris:
1 200
kr

Art.nr.:

412648-b21


NC360T PCIe 2port Gigabit begagnad

HP Dual Nic Gig X

Pris:
500
kr

Art.nr.:

458492-B21


HP NC382T PCI Express Dual Port Multifunction Gigabit Server Adapter - Nätverkskort - PCI Express x4

HP Gigabit Nic X

Pris:
700
kr

Art.nr.:

290563-B21


HP NC7771 PCI-X 1000TGigabit Server Adapter nya S/P 404820-001 407709-001

HP JetDirect trådlöst

2 000

kr

HP JetDirect trådlöst

J8007G

2 000

kr

HP Quad Gigabit

800

kr

HP Quad Gigabit

391661-B21

800

kr

HP Quad Nic

2 350

kr

HP Quad Nic

538696-B21

2 350

kr

HP SFP

600

kr

HP SFP

J4858B

Lagerstatus-ikon

Varan finns i lager för snabb leverans

600

kr

HP JetDirect trådlöst X

Pris:
2 000
kr

Art.nr.:

J8007G


HO Jetdirect 690n - instickskort till skrivare för trådlös samt TP kommunikation

HP Quad Gigabit X

Pris:
800
kr

Art.nr.:

391661-B21


NC340T PCI-X 4-port 1000T Gigabit Server Adapter

HP Quad Nic X

Pris:
2 350
kr

Art.nr.:

538696-B21


HP NC375T PCI Express Quad Port Gigabit Server Adapter - Nätverksadapter - PCI Express 2.0 x4 låg -

HP SFP X

Pris:
600
kr

Art.nr.:

J4858B


HP ProCurve X121 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex transceiver - Small form-factor pluggable (SFP)

IBM Dual Gbit

600

kr

IBM Dual Gbit

39Y6127

600

kr

Infiniband kabel 5m

500

kr

Infiniband kabel 5m

cab-inf-28g-5=

Lagerstatus-ikon

Fåtal kvar i lager!

500

kr

IBM Dual Gbit X

Pris:
600
kr

Art.nr.:

39Y6127


Nätverkskort IBM Intel PRO/1000 RTDual port PCI

Infiniband kabel 5m X

Pris:
500
kr

Art.nr.:

cab-inf-28g-5=


Cisco - Infiniband-kabel - 4x InfiniBand - 5 m

Öppettider

Vardagar: 08:30 - 17.00
Ring och kontrollera att vi är på plats innan ni åker hit.

013 - 47 47 780

Kontakta oss / Information

Runstensgatan 5  |  582 78 Linköping
Telefon: 013 - 47 47 780
E-post:
 info@xoservice.se

Kort om XO service

Hos oss kan Ni lösa många av  Era akuta IT problem. Antingen genom att köpa eller hyra utrustning från oss under en kortare eller längre period.Det kan handla om att bygga ut en storagelösning i väntan på leverans av nästa generation eller utöka er serverpark med en eller flera servrar av den modell Ni har sedan tidigare.

© XO Service